СПАДля того, щоб ефектно зізнатися в коханні чи вкотре нагадати своїй половинці про палкі почуття, необов’язково чекати Дня усіх закоханих або річниці весілля. Іноді так важливо усамітнитися та знову віднайти гармонію стосунків на фоні несамовитої буденності. Приємні та корисні СПА-процедури — чудова можливість провести незабутній романтичний відпочинок з коханою чи коханим.

На прикладі одного із спа-центрів неподалік від Львова спробуємо коротко викласти особливості популярних спа-процедур, що стануть чудовим подарунком для усіх закоханих. Отож, як  і більшість спа-центрів міста, заклад Edem Resort & Spa (їх сайт http://edem-resort.com.ua/) сьогодні пропонує спеціально розроблені СПА-програми для двох. Усі вони відрізняються як за кількістю процедур, так і за вартістю чи навіть тривалістю кожної із них.

Масаж. Спільна процедура дарує подвійне задоволення. Послуга масажу тіла та обличчя представлена європейською та східною техніками. Остання здобула неабияку популярність. Серед запропонованих послуг «східного вектору» — бамбуковий масаж, шоколадний, Wawe touch, Tibet, Soap dream, Shirodhara, GYM та багато інших типів масажу. Тривалість — орієнтовно година.

Доріжка Кнейпа, циркулярний душ, душ вражень. Усі ці типи водних процеудур  не лише знімають накопичення буденних стресів, але й мають лікувальний ефект. В основі доріжки Кнейпа та циркулярного — чергування холодної та гарячої води,що, в свою чергу покращує циркуляцію крові в організмі, допомагаю позбутися болю в голові та в ногах. Душ вражень — це персональне свято звуків, ароматів, які відтворюють унікальні природні явища, даруючи відвідувачеві ефект присутності.

Басейн, джакузі та парна — римська, російська, фінська,турецький хамам. Мабуть, не будемо зупинятися на детальній характеристиці процедур, оскільки всі вони загальновідомі.

Кухня-біолайт. Після косметичних процедур закохані мають можливість скуштувати корисні страви так званої кухні-біолайт. Мова йде про корисну, малокалорійну їжу правильного приготування. Його особливість — максимальне збереження корисних елементів кожного продукту. Окрім смачних страв, тут вам також запропонують бокал вишуканого вина.

Соляна кімната — процедура, що відтворює мікроклімати соляної печери. Вдихаючи мікроскопічні частини природної солі, людина з легкістю позбавляється симптомів респіраторних захворювань, очищає дихальну систему і навіть шкіру.СПА

Усі процедури часто супроводжуються спокійною музикою та романтичними свічками.

Після закінчення сеансу є нагода відвідати ексклюзивний спа-бутік, де відвідувачі закладу можуть придбати вишукану лінію косметичних засобів для домашнього догляду за тілом та обличчям.

Відтак, романтичний сеанс процедур у Edem Resort & Spa пропонують поєднати з іншими, не менш захоплюючими розвагами — катанням на велосипеді чи човні, пейнтболом, ковзанкою, мотузковим містечком та ін.

 

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *