Ви плануєте купити холодильник, проте вагаєтесь, що саме обрати? Одними з кращих варіантів холодильників, які відмінно доповнять інтер’єр будь-якої кухні є моделі від Еlectrolux, AEG, Miele або Zanussi.

Еlectrolux ERB 36533X – це потужний холодильник з відмінними експлуатаційними характеристиками. Холодильник представлений в універсальних розмірах з шириною – 60см., глибиною – 60см. та висотою – 185 см., тому підійде для будь-якої кухні. За типом системи охолодження Еlectrolux ERB 36533X  відноситься до крапельних агрегатів та має один компресор. Загальний об’єм холодильника складає 359 л., холодильної камери  245 л., а морозильної камери – 92 л., що робить його оптимальним вибором, як для збереження овочів, так і морожених продуктів. Додатковою перевагою даного холодильника є функція «суперзаморозка». Завдяки окремій зоні для пляшок та міцним поличкам зі скла досягається максимальний порядок та зручність в середині холодильної установки. Еlectrolux ERB 36533X має антибактеріальне покриття та підтримує можливість перевішування дверей.

Холодильник Miele K 12012S – це компактний та якісний холодильник, який відмінно доповнить маленьку кухню. Холодильник представлений у габаритних розмірах 60х85х60 см, має механічний тип управління та низький рівень шуму 40 ДЦ. Окрім невеликих розмірів, містких поличок та функції «суперзаморозка», холодильник відноситься до А+ класу енергозбереження, що робить його економічно вигідним вибором.

Холодильник Electrolux ERN 2201 FOW – це гармонійне поєднання стильного дизайну та відмінних технічних характеристик. Холодильник від відомого угорського виробника представлений у благородному білому кольорі з розмірами 540х1218х549. Завдяки містким поличкам та безліччю відсіків такий холодильник підійде для правильного збереження безлічі продуктів та напоїв. Холодильник Electrolux ERN 2201 FOW відноситься до А+ енергозбереження, має номінальну напругу 230-240 Вт, потужність підключення 160 Вт та клімат клас SN-N-ST. Завдяки рівню шуму 36 Дб, досягається комфортна та безшумна експлуатація холодильного пристрою. Рівень споживання електроенергії складає 219 кВт/год, що робить його економічно вигідним капіталовкладенням. Загальний об’єм холодильника складає 194л.

Холодильник Zanussi ZRB 320WO1 – це вдалий вибір для зручного та довготривалого збереження будь-яких продуктів. Ширина холодильника складає – 54 см, висота – 140 см, а глибина 57 см, що дозволяє зручно розмістити будь-які продукти харчування. За типом охолодження холодильник відноситься до крапельної системи та підтримує механічний тип управління. Холодильник з морозилкою має дві камери з об’ємом 150л, морозильну камеру з об’ємом 38 л та дві зручні двері. Загальний об’єм холодильника складає 188 л.

Холодильник AEG ERD 24310X – це те, що треба для зручного збереження продуктів та стильного оформлення великої кухні. Холодильник від угорського виробника виконаний з нержавійки та представлений у розмірах 60х55х140см. Загальний об’єм холодильної камери складає 186 л, а морозильної – 44 л, таким чином холодильник AEG ERD 24310X підійде, як для великої родини, так і для збереження продуктів в ресторані. Потужність холодильника за рівнем заморожування складає 5кг-доба. Холодильник AEG ERD 24310X  має антибактеріальне покриття, підтримує функцію перевішування дверей та можливість автономного зберігання холоду до 19 годин.

Взагалі, чим простіший механізм роботи холодильника, тим довговічніший він у експлуатації. Старайтесь уникати «модних» новинок з сенсорними екранами і іншими, в принципі не потріьними речами, які не тільки додають вартості, а ще й дуже дорогі в плані ремонту та запчастин.

Рекомендації Техномікс+,

Магазин побутової техніки — нової та вживаної

м. Львів, вул. Луганська, 6а

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *