Часто відсутність гарного догляду зубів і невчасне лікування проблем приводить катастрофічних наслідків. Людина може втрачати один, або декілька зубів дуже швидко. Низка втрат робить процес харчування все складнішим.

Фахівці радять діяти швидко – одразу ставити імплант замість втраченого зуба, таким чином попереджуючи ланцюгову реакцію. Установка замінника потребує часу і сил, за те він мало чим відрізняється від справжнього зуба.

Імплантація зубів: основні переваги

Різні клініки пропонують масу варіантів, кожен з яких може бути ефективним. Для окремого пацієнта вибирається індивідуальний спосіб лікування. До уваги береться стан і структура ротової порожнини, а також стан здоров’я людини. Завдяки імплантації, сусідні зуби захищенні від руйнування, бо в процесі замінюється корінь.

Імплантація зубів популярна через ряд переваг:

• використання седації, чи місцевого обезболення. Тож не буде боляче чи некомфортно, на процедуру лише потрібні рішучість і час;

• до протезу з часом людина звикає і не відчуває дискомфорту, коли споживає їжу;

• можлива масштабна операція по відновленню групи зубів, тож навіть в поважному віці можна мати 32 зуби;

• матеріал імплантата не шкодить волокнам ротової порожнини, на нього не виникає алергічна реакція;

• замінник зубів розрахований на постійне жування. Навантаженнями імплант не «злякаєш»;

• може служити довгий час. У більшості випадків – близько 20 років.

Варіанти оперативного втручання

Одномоментна процедура передбачає близько півтори години на заміну окремо взятого зуба. Лазерна імплантація являється безкровною, що робить цю процедуру безпечною. Ускладнення спостерігаються доволі рідко, у пацієнтів доволі швидко заживають клітини ясен.

При протезуванні на імплантатах стоматолог спочатку встановлює певну конструкцію на місце зуба з механізмом різьби. Потім бере коронку і встановлює її на спеціально відведене місце. Останній відомий метод – з нарощуванням кістки. Він застосовується переважно у тих випадках, коли потрібно збільшити щелепу і зафіксувати корені для протезів.

Процедура встановлення замінників зубів

Доволі багато часу займе діагностика і планування лікарями процесу встановлення імплантів. Бажано дізнаватись думку різних спеціалістів, адже не кожен стоматолог зможе використати прозорий і індивідуальний підхід. Далі проводиться хірургічна операція із застосуванням анестезії. Саме встановлення займає близько години. Потім стоматолог ставить абатмент і конку. На цьому процедура завершується.

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *